Zakończenie piłkarskiego turnieju EURO 2012

 ›  › Zakończenie piłkarskiego turnieju EURO 2012

Najszybszy gol swiata

Zakończenie piłkarskiego turnieju EURO 2012

Zakończenie piłkarskiego turnieju EURO 2012
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Turniej EURO 2012 dobiega końca. Ostatni mecz podczas tej piłkarskiej imprezy zostanie rozegrany 1 lipca w Kijowie, na Ukrainie. W finale wystąpi Hiszpania i Włochy. Po ostatnim spotkaniu rozegranym na terenie Polski, rozpoczęło się częściowe sprzątanie Gdańsk, Poznań, Warszawa i Wrocław. Na stadionach znajdujących się w tych czterech miastach, przez kilka tygodni prowadzono spotkania piłkarskie. Stadiony i strefy kibica przygotowane specjalnie na tę okazję odwiedziły setki, a w niektórych miejscach miliony osób. Zaś ze sprzątaniem plakatów, telebimów czy innych przedmiotów czeka się do zakończenia finału. Dopiero wtedy będzie można powiedzieć o zakończeniu turnieju EURO 2012.

Akcja – sprzątanie

Po każdym meczu, jaki został rozegrany, na bieżąco odbywało się sprzątnie Gdańsk, Poznań, Warszawa i Wrocław. Wykonywano to sumiennie, by przywitać kolejne przybyłe osoby na turniej. Pozostawiane butelki, papierki czy inne śmieci na ulicach i chodnikach źle świadczą o całym mieście. Nie chcą zrobić takiego wrażenia, postarano się o sprzątanie miejsc, w których przebywają kibice. Zadanie to nie było jednak tak proste, jak się wydaje. Dziesiątki, a niekiedy setki worków pełne były pozostawionych i wyrzuconych śmieci. Pozbieranie ich zabierało kilka godzin. Część z nich była więc wykonywana w dzień, a reszta w nocy. Nad ranem wywożono wszystkie worki ze śmieciami. Działanie takie było niezauważalna dla niektórych gości. Przychodząc na stadion czy do strefy kibica kolejnego dnia, wszystko było dokładnie wysprzątane.

Inne artykuły:

Zakończenie piłkarskiego turnieju EURO 2012 Reviewed by on wtorek, 21 sierpnia, 2018 .

Turniej EURO 2012 dobiega końca. Ostatni mecz podczas tej piłkarskiej imprezy zostanie rozegrany 1 lipca w Kijowie, na Ukrainie. W finale wystąpi Hiszpania i Włochy. Po ostatnim spotkaniu rozegranym na terenie Polski, rozpoczęło się częściowe sprzątanie Gdańsk, Poznań, Warszawa i Wrocław. Na stadionach znajdujących się w tych czterech miastach, przez kilka tygodni prowadzono spotkania piłkarskie.

ABOUT AUTHOR /