Umarł król, niech żyje król – karuzela trenerów

 ›  ›  › Umarł król, niech żyje król – karuzela trenerów

Kosztorys wycieczki do Krakowa,Lightbox galeria

Umarł król, niech żyje król – karuzela trenerów

Umarł król, niech żyje król – karuzela trenerów
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Leszek Ojrzyński jest 18. trenerem naszego klubu od czasów połączenia DKS Komorowice z BBTS-em Włókniarz Bielsko-Biała w 1997 roku.

Trenerskie zajęcie nie gwarantuje stałego zatrudnienia. Historia piłki nożnej jasno pokazuje, że łatwiej i szybciej zwalniani są trenerzy niż zawodnicy. Niepowodzenia jednego trenera powodują, że szansę dostaje kolejny. Tak jak miało to miejsce w okresie tzw. monarchii stanowych ze schyłku średniowiecza, kiedy to panowała zasada ciągłości monarchii – moment śmierci panującego monarchy był automatycznie momentem wstąpienia na tron jego następcy – „Umarł król, niech żyje król!”

W naszym klubie – od BBTSu Ceramedu Komorowice do TS Podbeskidzie SA – trenerzy zmieniali się średnio co niepełna 200 dni. Leszek Ojrzyński jest 18. szkoleniowcem zatrudnionym w tym czasie pod Klimczokiem, przy czym obecny prezes – Wojciech Borecki, funkcję trenera zespołu pełnił aż trzykrotnie. To właśnie Borecki trenował Górali najdłużej, łącznie aż przez 1524 dni. Najdłuższy okres pracy bez przerwy zanotował na swoim koncie Robert Kasperczyk. Trener, który wprowadził Podbeskidzie do T-Mobile Ekstraklasy pracował w Bielsku-Białej przez 1052 dni między grudniem 2009 a październikiem 2012 roku. Zestawienie okresu pracy wszystkich trenerów zawarte jest w zamieszczonej poniżej tabeli.

słowa kluczowe: piłkarz który strzelił najszybszą bramkę w historii, najszybsza bramka swiata, podbeskidzie 97, banialuki etymologia, damian nowak podbeskidzie, najszybsza bramka w historii, najszybszy gol w lidze mistrzów, najszybciej strzelony gol, podbeskidzie tsp

Inne artykuły:

Umarł król, niech żyje król – karuzela trenerów Reviewed by on wtorek, 11 grudnia, 2018 .

Leszek Ojrzyński jest 18. trenerem naszego klubu od czasów połączenia DKS Komorowice z BBTS-em Włókniarz Bielsko-Biała w 1997 roku. Trenerskie zajęcie nie gwarantuje stałego zatrudnienia. Historia piłki nożnej jasno pokazuje, że łatwiej i szybciej zwalniani są trenerzy niż zawodnicy. Niepowodzenia jednego trenera powodują, że szansę dostaje kolejny. Tak jak miało to miejsce w okresie tzw.

ABOUT AUTHOR /