Kurs kitesurfingu Hel

 ›  › Kurs kitesurfingu Hel

Lightbox galeria

Kurs kitesurfingu Hel

Kurs kitesurfingu Hel
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

kurs-kitesurfingu-hel-3Co to jest kitesurfing i na czym on polega?
Jest to dosyć nowatorski sport, który jest podobny do zwykłego windsurfingu, jednak zamiast żagla używa się tak zwanego latawca.
Jeśli chcesz się przekonać na własnej skórze jak wygląda zabawa takim sportem masz taką szansę. Już dziś możesz się zapisać na kurs kitesurfingu, który odbywa się na Helu.
Gwarantowana niezwykła przygoda i nowe doświadczenie, którym będziesz mógł się chwalić wszystkim znajomym. Dzięki temu, że jest to kurs kitesurfingu, dostaniesz wszystkie niezbędne informacje, aby przekazać tą wiedze dalej. Dodatkowym plusem jest miejsce, bowiem odbywa się on na Helu, czyli liczne atrakcje, morze, plaża, wakacje pełną parą!
Jeśli jesteś zapalonym miłośnikiem sportu, lub po prostu chcesz przeżyć przygodę życia, ten sport jest idealny dla Ciebie. Podczas kitesurfingu nie można się nudzić.
Jednak jak to dokładnie wygląda?
Pływasz na desce, która jest dużo mniejsza od deski windsurfingowej, masz specjalne paski zabezpieczające stopy, abyś jej przypadkiem nie zgubił. Do Twojego pasa przypięty jest latawiec przypominający mini spadochron, który trzymasz za specjalne uchwyty, dzięki temu masz pełną władzę nad kierunkiem ruchu. Nie musisz tylko pływać, możesz przeskakiwać duże odległości nad wodę!
Zapisz się już dziś na kurs kitesurfingu, Hel czeka.

Inne artykuły:

Kurs kitesurfingu Hel Reviewed by on wtorek, 13 września, 2016 .

Co to jest kitesurfing i na czym on polega? Jest to dosyć nowatorski sport, który jest podobny do zwykłego windsurfingu, jednak zamiast żagla używa się tak zwanego latawca. Jeśli chcesz się przekonać na własnej skórze jak wygląda zabawa takim sportem masz taką szansę. Już dziś możesz się zapisać na kurs kitesurfingu, który odbywa się na

ABOUT AUTHOR /