Juszczyk: wierzę, że się podniesiemy

 ›  › Juszczyk: wierzę, że się podniesiemy

Lightbox galeria

Juszczyk: wierzę, że się podniesiemy

Juszczyk: wierzę, że się podniesiemy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Juszczyk: wierzę, że się podniesiemy
– Nie wierzę, że ktokolwiek z nas zlekceważył Koronę i nie włożył w mecz całego serca – powiedział po meczu z Koroną Kielce wychowanek Wisły, Marcin Juszczyk.
– Tak naprawdę, to ciężko mi powiedzieć dlaczego przegraliśmy. W pierwszej połowie niewiele nam wychodziło i w nasze szeregi wkradła się nerwowość. W efekcie tego straciliśmy bramkę, która jak się później okazało dała zwycięstwo gościom. W drugiej połowie nasza gra wyglądała już lepiej, ale mimo kilku okazji nie udało nam się zdobyć bramki – dodał „Juhu”.

Juszczyk, podobnie jak Arkadiusz Głowacki, wierzy że zespół podniesie się po tej porażce i już w Warszawie zdobędzie trzy punkty. – Ten zespół nie raz był w trudnej sytuacji, ale pokazał że potrafi się podnieść. Mamy tylko jeden cel, zdobycie mistrzostwa, i o niczym innym nie myślimy. Wierzę, że w meczu z Legią pokażemy, że tytuł nam się należy – przyznał na zakończenie bramkarz Wisły.

Inne artykuły:

Juszczyk: wierzę, że się podniesiemy Reviewed by on sobota, 18 stycznia, 2020 .

Juszczyk: wierzę, że się podniesiemy – Nie wierzę, że ktokolwiek z nas zlekceważył Koronę i nie włożył w mecz całego serca – powiedział po meczu z Koroną Kielce wychowanek Wisły, Marcin Juszczyk. – Tak naprawdę, to ciężko mi powiedzieć dlaczego przegraliśmy. W pierwszej połowie niewiele nam wychodziło i w nasze szeregi wkradła się nerwowość. W

ABOUT AUTHOR /